Menu
Your Cart

Joyetech Elektronik Sigara

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Joyetech

Joyetech Elektronik Sigara

Elektronik sigara sektöründe hem kaliteli hem de uygun fiyatlı modelleri ile dikkat çeken Joyetech firması, e-sigara dünyasında faaliyet gösteren pek çok şirket gibi Çin merkezli olarak kurulmuştur. Ülkemizde en popüler ve bilinen markalar arasında yer alan Joyetech elektronik sigara, özellikle uygun fiyatlı mod cihazları, kolay değiştirilebilir coilleri ve yüksek Watt değerli atomizerleri ile sektörde en çok tercih edilen markalardan biri olarak kabul edilmektedir.

E-sigara sektöründe 2008 yılından bu yana yer almasına rağmen Türkiye'de 2013 yılından bu yana elektronik sigara pazarında adından sıkça söz ettirmeyi başaran Joyetech, eVic VTC mod cihazının yanı sıra ülkemizde özellikle eGo AIO serisi ile tanınmaktadır. Dünya çapında bir elektronik sigara üreticisi olarak yerli pazarda da kendine geniş bir kullanıcı kitlesi edinen Joyetech mod elektronik sigara cihazları, hem vaping dünyasına yeni başlayan kişilere hem de elektronik sigara konusunda deneyimli ve profesyonel seviyede olan e-sigara tutkunlarına özel cihazlar üretmeye devam etmektedir.

Joyetech Elektronik Sigara Mod Cihazları

Ülkemizde elektronik sigara denildiğinde akla gelen ilk 5 markadan biri olan Joyetech mod cihazları ile genel olarak giriş ve orta seviye elektronik sigara kullanıcılarına hitap etmektedir. Joyetech firmasının vaping sektöründe bu derece popüler olmasının arkasındaki en büyük etkenlerden biri de muhakkak kaliteli ve uzun ömürlü parçaları çok uygun fiyatlarla müşterilerine sunmasıdır.

Sektördeki güçlü rakiplerinin aksine giriş ve orta seviye e-sigara tutkunlarını gerek buhar performansı gerekse de kullanışlılık açısından tatmin eden mod cihazları üreten firmanın Türkiye'de en çok tercih edilen Joyetech mod cihazları şunlardan oluşmaktadır:

·         Joyetech eGo AIO

·         Joyetech IQOS 3.0

·         Joyetech eGrip OLED CL

·         Joyetech eGo AIO Mansion POD Kit

·         Joyetech Atopack Penguin

·         Joyetech CuAIO D22

·         Joyetech Atopack Magic Pod

En Uygun Fiyatlı Joyetech E-Sigara Ürünleri

Elektronik sigara sektöründe en çok tercih edilen markalardan Joyetech e-sigara ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için, firmamızın web sitesi üzerindeki indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Tüm Joyetech modelleri ile uyumlu coil, atomizer ve e-likitler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.