Menu
Your Cart

Smok Coil

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 47 (2 Sayfa)

Smok Coil

Elektronik sigara sektöründe en çok tercih edilen ve en popüler markalardan biri olan Smok, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kullanıcılarına en iyi şekilde parça ve satış sonrası hizmet sunmaktadır. Elektronik sigara kullanımında tercihlerini Smok markasından yana kullanan e-sigara tutkunları, düzenli olarak değiştirmeleri gereken Smok coil yani iç atomizer parçalarını oldukça uygun fiyatlarla temin edebilirler.

İnternet üzerinden elektronik sigaralar hakkında ihtiyaç duyulan bütün cihazları ve parçalarını satışa sunan firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde Smok elektronik sigara modelleri ile tamamen uyumlu Smok coiller de bulunmaktadır. Vaping dünyasının en başarılı ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Smok, elektronik sigaradan farklı deneyimler bekleyen tüm müşterilerinin taleplerine uygun parçaları en kaliteli şekilde üretmeye devam etmektedir.

Smok Coil Çeşitleri Nelerdir?

Pod mod cihazlardan boğaz içimi sigaralara, elektronik nargilelerden yüksek Watt değerli mod cihazlara kadar pek çok farklı e-sigara modeli bulunan Smok, tüm bu modellerle uyumlu Smok coil çeşitleri ile de müşterilerine talep ettikleri satış sonrası hizmet ve parça desteği sağlamasıyla sektörde öne çıkmaktadır.

Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan Smok coil çeşitlerinden bazıları şunlardır: SMOK TFV8 V8 Baby-Q2, V8 Baby-X4, V8 Baby-T8, V8 Baby-T6 ve V8-Baby M2, q2, q4, x4, vape pen 22 core, t6, t8, t10, Tfv12 ve Tfv12 prince

Smok Coil Değişiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her ne kadar kullanım sıklığına bağlı olsa da Smok firması, pek çok mod cihazında en geç 1 hafta ile 2 hafta arasında coil değişimi yapılması gerektiğini müşterilerine hatırlatmaktadır. Bu kapsamda elektronik sigara cihazının coil değişiminde coili kullanmadan önce tanka likit doldurup, 20 dakika kadar coilin sıvıyı çekmesini bekleyin. Çünkü coil değişiminden sonra hemen ateşleme yapıldığı takdirde atomizer içindeki pamuk yeterince ıslanmayacağı için yanabilmektedir. Smok marka elektronik sigaralarınız için hazır coil çeşitlerine en uygun fiyatlarla firmamızın internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan tüm Smok coil çeşitleri, orijinal olup Smok marka atomizerlerle %100 uyumludur.


Daha fazla smok coil için buharkeyf'i ziyaret edebilirsiniz.