Menu
Your Cart

Eleaf Coil

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Eleaf Coil

Elektronik sigara piyasasında en çok tercih edilen ve özellikle vaping dünyasına ilk kez adım atan deneyimsiz kullanıcılara sundukları kullanımı basit e-sigara mod cihazları ile sektörde yoğun şekilde tercih edilen Eleaf coil üretiminde de her kullanıcıya benzersiz bir buhar performansı sunmaktadır.

Eleaf, vaping dünyasında en çok bilinen markalardan biridir. Elektronik sigara sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz tüm kullanıcılara hitap eden özel ürünlerin ile sık sık tercih edilen Eleaf, kısa zamanda başarılı mod cihazları ve diğer parçaları ile elektronik sigara sektöründe en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Eleaf Coilleri Hangi Modellere Uyumludur?

Eleaf Electronics Co, 2011 yılında Shenzen kentinde kurulmuştur. Kısa sürede vaping sektörüne getirdiği farklı soluk sayesinde yoğun talep gören markalardan biri haline gelen Eleaf, birbirinden farklı distribütörlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına OEM ve ODM uygulamalarını da destekleyen bir vaping markasıdır.

Yenilikçi görünümleri, dayanıklı materyalden titizlikle üretilmelerinin yanı sıra her elektronik sigara kullanıcısının taleplerine en iyi şekilde karşılamak adına başarılı performans ortaya koyan Eleaf coilleri genel olarak şu modeller ile uyumludur:

·         Eleaf iJust 2

·         Eleaf ijust 2 mini

·         Eleaf istick pico

·         Eleaf melo 2

·         Eleaf melo 3

·         Eleaf melo 3 mini

·         Eleaf İjust S

·         Eleaf iJust One

Eleaf Coilleri Ne Zaman Değiştirilmelidir?

Eleaf elektronik sigara uyumlu coiller, her zaman daha kaliteli ve keyifli bir buhar deneyimi sağlanmasında etkili olmaktadır. Bunun için elektronik sigara kullanımında coillerin doğru zamanda ve doğru şekilde yenileri ile değiştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Bir elektronik sigara atomizerinin gerektiğinden fazla kullanılması hem buhar performansında gözle görülür bir düşmeye hem de elektronik sigaradan alınan keyfin ciddi anlamda düşmesine neden olmaktadır. Bu yüzden elektronik sigara mod cihazına da fiziksel bir zarar gelmeden önce coil değişimi yapmak gerekmektedir.

Eleaf marka elektronik sigaralarının tüm modellerine uygun coiller, sitemizin geniş ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Bu coilleri, elektronik sigara kullanımınıza bağlı olarak 1 ya da 2 hafta içinde mutlaka değiştirmeniz tavsiye edilmektedir.